HHkonstrut s.r.o.

H+H konstrukt s.r.o.

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady sú tým správnym riešením v prípade, že chcete rozšíriť svoj obytný priestor, no stále byť v kontakte s prírodou

Využitiu tohto priestoru sa medze nekladú a je len na vás, ako ho chcete používať. Záhrada môže perfektne slúžiť na pestovanie rastlín alebo vám umožní celoročný relax na terase.

Systém zasklenia vás chráni pred nepriaznivým počasím, zatiaľ čo posuvné systémy zaistia otvorenie terasy v prípade pekného a slnečného počasia. Zastrešenie je tvorené lepeným bezpečnostným sklom, ktoré vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam chráni pred UV žiarením.

Pre zvýšenie komfortu je možné zabudovať tienenie rôzneho druhu, či už po bokoch, alebo na streche záhrady. Naše zimné záhrady môžu sú skonštruované z hliníka a nadizajnované podľa vašich požiadaviek.

TYPY ZÁHRAD

SEZÓNNA

Sezónna zimná záhrada je najobľúbenejším typom. Nie je tepelne odizolovaná a preto ju netreba vykurovať. Okrem predĺženia sezóny používania terasy slúži aj ako zastrešenie a ochrana pred rozmarmi počasia.

CELOROČNÁ

Celoročnú zimnú záhradu môžete využívať po celý rok bez obmedzení. Vďaka jej tepelnoizolačným vlastnostiam plní funkciu obytnej miestnosti, ktorá je v zimných mesiacoch vykurovaná a v lete môže byť klimatizovaná.

VYUŽITE

PESTOVANIE RASTLÍN

Záhrada je do domu začlenená minimálne, jej najväčšiu časť tvorí sklo. Dôraz sa kladie na možnosti vykurovania, vetrania a tienenia. Ťahá sa do výšky a strecha má malý sklon, čo ponúka dostatok priestoru na pestovanie rastlín.

OBYTNÝ PRIESTOR

Priestor sa dá používať na oddych aj na spanie. Záhrada je začlenená do domu, obvodové steny sú dobre izolované, rovnako ako zmenšené strešné plochy z izolačného skla, ktoré stabilizuje mikroklímu.

ENERGETICKÝ SYSTÉM

Záhrada je vhodná na využitie slnečnej energie, stavia sa smerom na juh a jej presklené plochy sú strmé. Nepresklené obvodové steny môžu byť jednoducho včlenené do domu, kam bude regulovane prúdiť vzduch.

Neváhajte si vyžiadať rýchlu cenovú ponuku.

GALÉRIA NAŠICH PRÁC